درباره ما

 

به وب سایت بورس تکنیک خوش آمدید ، اینجانبان حمید هادی پور  و مهدی بحیرایی هستیم، بیش از ۵ سال است که در بازار بورس فعالیت می کنیم.

از آنجا که یکی از علاقه های اصلی ما ایجاد یک استراتژی سودآور در بازارهای منفی و مثبت است و از طرفی هم گرایشی نسبت به تحلیل بنیادین نداریم، تصمیم داریم استراتژی خود را در ترکیب فیلترهای کاربردی و اندیکاتورهای تکنیکال ابداعی اعمال کنیم.

ما شروع به ایجاد اندیکاتورهای اختصاصی فیلترهای کاربردی خودمان برای سرعت بخشیدن به انتخاب سهم های مستعد رشد در بازار بورس کردیم. در فیلترها از شاخص های مهم در تابلوخوانی و تاثیرگذار استفاده می کنیم و در نهایت با تایید سیگنال خرید از اندیکاتورهای ایجاد شده نسبت به خرید سهام اقدام می کنیم.

بعد از اینکه از ترکیب فیلترها و اندیکاتورهای ایجاد شده در بازار بورس به سودهای قابل توجهی رسیدیم، و از آنجایی که ممکن است افراد دیگر با برخی از چالش های گذشته ما در خصوص انتخاب سهام مناسب روبرو شوند، بر آن شدیم تا برای به اشتراک گذاشتن دانش کسب کرده در این راه با شما اقدام کنیم.

در این وب سایت مقالاتی برای یادگیری تحلیل تکنیکال خواهید یافت و می توانید بسیاری از ابزارهایی از قبیل فیلترها و اندیکاتورها را که ما در بازار بورس استفاده می کنیم، به آسانی دانلود فرمایید.

در این سالها با پیشرفتهای صورت گرفته در تحلیل تکنیکال و در دسترس بودن سابقه قیمتی کلیه سهام ها می توان به سودهای باورنکردنی در بازار بورس دست یافت و می‌توانیم نسبت به بهبود استراتژی های معاملاتی خود اقدام نماییم و این جایی است که بورس تکنیک در تحقق سودهای باورنکردنی در بازار بورس به شما کمک می کند.

هدف بورس تکنیک کمک به معامله‌گران تازه کاردر یادگیری ، یا بهبود مهارت در انتخاب سهام با استفاده از فیلترها و اندیکاتورها است.

اندیکاتورها  به شما امکان می دهند که معاملات خود را  بهبود ببخشید و ضررهای خود را به حداقل و سودهای خود را به حداکثر برسانید. به همین دلیل ما  فکر می‌کنیم این نقطه شروع کاملی برای شما در بازار بورس خواهد بود.

اگر در بازار بورس تازه کار هستید ، ما به شما پیشنهاد می کنیم آموزشهای فیلتر نویسی و نرم‌افزار MetaTrader متاتریدر را شروع کنید.

هنگامی که با MetaTrader متاتریدر و فیلتر نویسی آشنا شدید و اصول آنها را فرا گرفتید، می‌توانید به بازار بورس وارد شوید.

 امیدواریم که مطالب مفیدی را در بورس تکنیک پیدا کنید، داشتن استراتژی مناسب به شما کمک می کند تا به اهداف مالی خود برسید، یاد بگیرید که:

اهداف اقتصادی خود را مشخص کنید.

استراتژی متناسب با اهداف خود را انتخاب کنید.

به استراتژی انتخاب شده پایبند باشید، ضررها را کاهش و به سودها اجازه رشد دهید.

لطفا در صورت نیاز به هرگونه پشتیبانی با ما تماس بگیرید وما را در بهبود مطالب و محصولاتمان یاری فرمایید.

فهرست